19-10-2015 12:38
Kampioenen van Nederland uit district Veen- en Rijnstreek
vanaf 1964
-Persoonlijke Kampioenschappen
1968 – 69  pk Libre 2e klasse Jan van Kessel Bv De Plas
1975 – 76 pk Libre 4e klasse Rien Koetsier Bv Jacobswoude
1988 – 89 pk 3bnd 3e klasse   Cor Groen in 't Wout Bv Harago
1989 – 90 pk 3bnd 3e klasse   Nico Wesselman Bv R.A.Veen
1998 – 99 pk 3bnd 1e klasse Aad de Jong Bv R.A.Veen
2003 – 04 pk Libre klein Extra klasse John de Bruin Bv Inn 't Lely Veldt
2004 – 05 pk Libre klein Extra klasse Piet van Duivenvoorde Bv De Schelp
2006 – 07 pk Libre klein Extra klasse Danny Kind Bv De Plas
2008 – 09 pk Bandstoten 4e klasse Jan Verlaan Bv Jacobswoude
2009 – 10 pk Libre 2e klasse  Bert van Tol Bv De Plas
2009 – 10 pk Libre 1e klasse  Hugo Duivenvoorde Bv Jacobswoude
2009 – 10 pk Bandstoten 2e klasse  Anton Slof Bv Harago
2009 – 10 pk Kader 38/2 3e klasse  Arno Hiemstra Bv Inn 't Lely Veldt
2012 – 13 pk Bandstoten 5e klasse  Harry van Veen Bv de Sport
2013–14  pk Libre 1e klasse          Dennis Sassen     Bv de Plas
2015 - 16 pk Libre Extra klasse Anton Slof Bv Harago
-Persoonlijke Kampioenschappen Dagcompetitie spelers
2008 – 09 driebanden 1e klas Jan Wesselman Bv ROAC
2009 – 10 pk Libre 4e klasse  Bertus Ubink Bv Harago
2011 – 12 pk Libre 6e klasse Ignas Hoogenboom Bv R.A.Veen 60+
2012 – 13 pk 3bnd 1e klasse Gijs Vrolijk Bv Jacobswoude
2012 – 14 pk bandstoten 1e klasse Gijs Vrolijk Bv Jacobswoude
2015 – 16 pk libre 5e klasse Wim Akerboom Bv De Pepersteeg
2015-16 pk libre 1e klasse Aad Verdel Bv De Plas
2016-17 pk bandstoten 3e klasse Ies den Dekker Bv Jacobswoude
-Jeugd vanaf  1990
1989 – 90 pk Libre 6e klasse jeugd Bart Hogenboom Bv De Schelp
1992 jeugdteams in Hengelo(zilver) Dave van Eijk Bv ’t Fort
1992 jeugdteams in Hengelo(zilver) Marco van Kessel
1992 jeugdteams in Hengelo(zilver) Cock Baars
1992 6e klasse in Delft Marcel Wahlen Bv ’t Fort
1993 5e klasse in Zevenbergen Ivo Verdel Bv Jacobswoude
1993 6e klasse in Reusel Bart Hogenboom Bv De Schelp
1994 6e klasse in Oss Randy Mank Bv De Plas
1995 5e klasse in Slagharen (brons) Bart Hogenboom Bv De Schelp
1995 4e klasse in Andijk René v.d. Pouw Kraan Bv De Sport
1995 3e klasse Bjorn v.d. Voort Bv De Sport
1995 jeugdteams in Rotterdam(zilver) Bjorn v.d. Voort Bv De Sport
1995 jeugdteams in Rotterdam(zilver) Niels Terpstra
1995 jeugdteams in Rotterdam(zilver) Arjan Bouwmeester
1995 jeugdteams in Rotterdam(zilver) René v.d Pouw Kraan
1995 6e klasse in Apeldoorn Arno v.d. Vlist Bv De Plas
1996 4e klasse in Geleen (zilver)  Martijn Schuurhof Bv Jacobswoude
1996 4e klasse in Geleen (zilver)  Nico Kooi Bv De Sport
1996 3e klasse in Biddinghuizen René v.d. Pouw Kraan Bv De Sport
1996 jeugdteams in Hengelo R. Hoogervegt Bv Westerhaven
1996 jeugdteams in Hengelo R. v.d. Haak
1996 jeugdteams in Hengelo Tom Rijsdam
1996 jeugdteams in Hengelo Stefan v.d. Velde
1996 6e klasse in Delft (zilver) Tom Rijsdam Bv Westerhaven
1997 3e klasse in Hasselt Ferry van Stralen Bv Westerhaven
1997 2e  klasse in Vlaardingen Stefan vd Velde Bv Westerhaven
1997 jeugdteams in Nijkerk Stefan v.d. Velde Bv Westerhaven
1996 jeugdteams in Nijkerk Ferry van Stralen
1996 jeugdteams in Nijkerk Tom Rijsdam
1998 4e klasse in Hasselt (brons) Steven Mank Bv De Plas
1999 1e klasse in Neede(zilver) Stefan v.d. Velde Bv Westerhaven
2000 6e klasse in Schiedam Bart Rodenburg Bv Jacobswoude
2001 4e klasse in Wageningen Carl v.d. Meer Bv De Sport
-Teamcompetitie
1971 – 72 competitie Libre 3e klasse Leo Zoetendaal Bv Nw. Wetering
1971 – 72 competitie Libre 3e klasse Arie Bouwmeester
1971 – 72 competitie Libre 3e klasse Jan Struive
1971 – 72 competitie Libre 3e klasse Teun Los
1990 – 91 competitie Libre  Graddi Borst Damesteam V & R
1990 – 91 competitie Libre  Helga Olijerhoek
1990 – 91 competitie Libre  Gerdien Fokker
1990 – 91 competitie Libre  Cobi Bouwmeester
1993 – 94 competitie Libre  Graddi Borst Damesteam V & R
1993 – 94 competitie Libre  Helga Olijerhoek
1993 – 94 competitie Libre  Els van Tol
1993 – 94 competitie Libre  Cobi Bouwmeester
1993 – 94 competitie 3bnd A-klasse Ed Strijk Bv De Vergulde Vos
1993 – 94 competitie 3bnd A-klasse Jaap van Velzen
1993 – 94 competitie 3bnd A-klasse Charles van der Meer
1994 – 95 competitie Libre C1 R. Mulder Bv De Rijnstreek
1994 – 95 competitie Libre C1 P. Mulder
1994 – 95 competitie Libre C1 D. Vaartjes
1996 – 97 competitie Libre C2 Hans van Capel Bv De Plas
1996 – 97 competitie Libre C2 Fer Koeleman
1996 – 97 competitie Libre C2 Hans Mank
2009 – 10 competitie 3bnd A-klasse Koos Olijerhoek Bv De Sport
2009 – 10 competitie 3bnd A-klasse Arie Roubos
2009 – 10 competitie 3bnd A-klasse Chris Koot
2009 – 10 competitie 3bnd A-klasse Ruud Scholten
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Dennis Sassen Bv De Plas
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Hans Mank
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Willem Vork
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Angelique Pieterse
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Marco Mank
2010 – 11 competitie Libre C3 team 49 Isabel Kleijn
2011 – 12 competitie Libre C3 team 74 Heinz Waardijk Bv Westerhaven
2011 – 12 competitie Libre C3 team 74 Pim Olierook
2011 – 12 competitie Libre C3 team 74 Erwin de Jong
2011 – 12 competitie Libre C3 team 74 Vincent van de End
2011 – 12 competitie Libre C3 team 74 Ruud Blaazer
2014 -15 Damesbeker KNBB Marieke Fokker RBV
2014 -15 Damesbeker KNBB Petra Lips-Versluis Bv De Plas
2014 -15 Damesbeker KNBB Kitty Westerbos Bv Harago
2014 -15 Damesbeker KNBB Angelique Pieterse Bv De Plas
2015 -16 Damesbeker KNBB Marieke Fokker RBV
2015 -16 Damesbeker KNBB Kitty Westerbos Bv Harago
2015 -16 Damesbeker KNBB Petra Lips-Versluis Bv De Plas
2016 – 17 competitie Libre C1 Ferry van Stralen Bv Jacobswoude
2016 – 17 competitie Libre C1 Gijs Vrolijk
2016 – 17 competitie Libre C1 Huug van Lith
2016 – 16 competitie Libre C1 Fred Pruis